Home » -

-

Firma nasza T&T Tomasz Popiński istnieje już od 1991r., tworząc nową teleinformatyczną rzeczywistość w wielu firmach i instytucjach. Wieloletnie autoryzacje producentów potwierdzają dogłębną znajomość sprzętu, rynku, pełny serwis, skompletowany zapas modułów zamiennych jak i krótki czas reakcji.

Nasz cel to pomaganie firmom poprzez optymalizację ich procesów tak aby mogły się skupić na tym, co na – prawdę istotne! Doświadczony wysoce skuteczny, zespół specjalistów w dziedzinie telekomunikacji i systemu kamer przemysłowych stosuje najlepsze praktyki i rozwiązania najnowszej generacji już od 1991r.
Aby żyć i spełnić się we współczesnym środowisku biznesowym, skup się na swojej profesji podstawowej. Jakiekolwiek pozostałe działania rozpraszają Cię w zajmowaniu się rozwojem Twojej firmy, co prawdopodobnie sprawi, że konkurencja przejmie cześć twojego rynku.

  Dzięki naszym profesjonalnym usługom skupisz się na tym, co ważne, i utrzymasz się na szczycie!

   Działalność firmy opiera się na sprzedaży, instalacji, wypożyczeniu oraz konserwacji systemów i sieci teleinformatycznych jak i telewizji dozorowej – cctv IP   w nowej jakości cctv HD .

   Posiadamy autoryzacje na sprzedaż i serwis central telefonicznych firm: Avaya, Slican, Panasonic, Platan,Telesis, Elmeg – funkwerk, Cisco, Eltrix, Samsung.

Pozdrawiam zapraszając do współpracy.
Tomasz Popiński

<< O nas >>