Home » serwis

serwis

konserwacja central telefonicznych

T&T Tomasz Popiński
od 22 lat
Firma konserwująca centrale telefoniczne

Jak widać serwis nasz to nie tylko fachowość i doświadczenie ale i szybkość działania po zatłoczonych, ciągle budowanych czy remontowanych ulicach Warszawy. Dlatego samochód to nie wszystko … :)

W dobie dzisiejszego tempa technologicznego, szybka i kompetentna  Firma konserwująca centrale telefoniczne w Warszawie  niejednokrotnie bardziej decyduje o stratach spowodowanych przestojami w pracy niż same urządzenia znanych renomowanych firm. To serwis przez kolejne lata zapewnia ciągłość pracy i szybką ekspertyzę przyczyn usterki.
Z wieloletniej praktyki wynika że większość usterek powstaje na „styku”, urządzeń np. operator użytkownik. W większości przypadków producent sprzętu zrzuca winę na operatora i vice versa. I tu właśnie doświadczony serwis central telefonicznych jest gwarantem szybkiej naprawy.
Kolejną kwestią jest sprzęt a właściwie zabezpieczenie: kart, modułów, części a nawet całych kompletów systemu telekomunikacyjnego w przypadku awarii spowodowanej przepięciem lub wyładowaniem atmosferycznym. Nie musimy wtedy czekać, szukać, naprawiać – mamy wszystko  na zamianę na swoim stosie sprzętu który mamy przygotowany dla każdego modelu centrali telefonicznej , serwera Voip czy rekordera DVR który instalowaliśmy lub serwisujemy – a nazbierało się tego nie mało.
Dlatego możemy spać spokojnie!

Zgłoś awarię :

określ ważność - czas reakcji

Opis

    * Podaj swoje imię:  
    * nazwa firmy:    
    * telefon kontaktowy: 
    * e-mail kontaktowy:  

* pozycje niezbędne do rozpoczęcia akcji serwisowejy

Sprawdzam czynie jesteś RobotSpam - wykonaj działanie : )

1+2=?